Ankara’daki En İyi Diyetisyenler | Çayyolu,Çukurambar,İncek

ankaranin en iyi diyetisyenleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara’da bulunan bireysel ve kurumsal diyetisyenler, aldığı kaliteli eğitimler sonucunda sizlere en iyi çözümleri sunmaya çalışır. Online veya yüz yüze tercih edebileceğiniz hizmetler ile beslenme danışmanlığı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ankara diyetisyenleri listemizde sunulan hizmetler ve iletişim bilgileri verilmiştir. Dilerseniz, Ankara’daki en iyi diyetisyenler listemize geçelim:

1.Diyet Form Klinik

Büşra Boyalı Özbey tarafından kurulan Diyet Form Klinik, Ümitköy’de hizmet veriyor. Kişiye özel diyet programları, sağlıklı beslenmenizi amaçlıyor. Size hazırlanan programlar sayesinde hayat kalitenizin artması hedefleniyor. Diyet Form Klinik de ücretsiz ön görüşme ve vücut analizi yapılıyor. Yüz yüze online danışmanlık hizmeti ile Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz.

 • Adres: Ümit Mahallesi, 12. Sokak No: 1 Kat: 7 No: 40, Oranj Home Ofisi Ümitköy – Ankara
 • Telefon Numarası: 532 379 52 89

2.Vita Diyet

Keçiören Diyetisyen arayanlar, Vita Diyet yaşam merkezine bakabilir. Üreme sağlığı, diyabet, kilo yönetimi, ergenlik dönemi beslenme, nörolojik hastalıklar, gebelik ve emzirme dönemi sindirim sistemi hastalıkları üzerine yardım alabilirsiniz. Vita Diyet yaşam merkezinde zayıflama programı, kilo verme diyetleri, yaşam koçluğu ve Ankara beslenme koçu için destek alabilirsiniz.

 • Adres: Güçlükaya Mahallesi, Çekirge Caddesi, 21/A, Keçiören – Ankara
 • Telefon Numarası: 506 338 88 66

3.G Well Sağlıklı ve Sürdürülebilir Yaşam Merkezi

2021 yılında Uzman Diyetisyen Güler Tosunbayraktar tarafından kuruldu. G well, mevsimsel beslenme alanında diyet programları hazırlıyor. Haftalık diyet programları ve vücut endeksi ölçümü yapılıyor. Yüz yüze görüşme ya da online görüşme ile bilgi alabilirsiniz.

 • Adres: Ümit Mahallesi 2494 cadde Çamlıca Bulvar Sitesi 5/2 Ümitköy – Ankara
 • Telefon Numarası: 543 241 11 45

4.Ataform Diyet

Ataform Diyet; akne, cilt sağlığı ve diyet konularında hizmet veriyor. Dengesiz beslenme, toksik maddelerin cilt yapısını bozması, Aknenin oluşumu gibi sağlık sorunlarında destek alabilirsiniz. Ataform Diyet, Beslenmenizi temelden değiştirip daha sağlıklı yaşam koşulları sayesinde hayat kalitenizi yükseltmeyi amaçlıyor.

 • Adres: Eryaman Mahallesi, Subaşı Sokak, Ata Apartmanı, No:27/A Eryaman – Ankara
 • Telefon Numarası: 543 241 11 45

5.DietWorks Beslenme Danışmanlığı

DietWorks, Çankaya başta olmak üzere 7 şubesi bulunur. Alanında uzman diyetisyenler ile yüz yüze ya da online randevu sistemi ile görülebilirsiniz. Çankaya diyetisyen arayan kişiler, DietWorks Beslenme Danışmanlığı şubesini ziyaret edebilir. İlk görüşmeler ücretsiz gerçekleştirildiği gibi özel şubelerde her seansta vücut ölçümü yapılır. 9 ile 12 yaş aralığındaki çocuklardan her yaş grubundaki yetişkinlere, hamilelik dönemi ya da emzirme dönemindeki kadınlara danışmanlık hizmeti verilir. Görüşmeye göre kişiye özel beslenme programları da düzenlenir.

 • Adres: Maraşel Fevzi Çakmak Caddesi, 4/9 Bahçelievler – Ankara
 • Telefon Numarası: 532 399 49 40

6.Form N Beauty Diyet Merkezi

Form N Beauty Diyetisyenleri; tip1, tip2 DM’de beslenme, aralıklı oruç tedavisinde, romatizmal hastalıklarda, beslenmede, tiroid ve insülin gibi tedavilerde uzmanlaşmıştır. Kliniklerinde; Andulasyon, Andumedic pro-3, pasit jimnastik ve detoxbody gibi cihazlar ile hizmet veriliyor. Diyetisyenler, uzun süreli hastane tecrübesi bulunan alanında uzmanlaşmış personellerden oluşuyor.

 • Adres: Yeni Bağlıca Mahallesi, 1180. Cadde, Kayra İş Merkezi, 716 kat: 2 Bağlıca – Ankara,
 • Telefon Numarası: 552 788 49 39

7.Diyetisyen Aylin Koyuncu

Diyetisyen Aylin Koyuncu; kişiye özel beslenme programı, kilo alma, kilo verme, anne, çocuk beslenmesi gibi konularda hizmet veriyor. Online görüşme üzerinden haftalık analiz ve beslenme planlanması yapılır ve hastanın yaşam kalitesi yükseltmeye yönelik çalışma yapılıyor. Whatsapp üzerinden fotoğraflı öğün takibi ve soru sorma imkanı ile beslenme alışkanlığınız değiştirilmeye çalışılıyor.

 • Adres: Çankaya – Ankara
 • Telefon Numarası: 531 969 38 44

8.Senanur Çevik Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

Senanur Çevik Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi; Kilo alma, kilo verme, dengeli beslenme, beslenme hastalıklarındaki tedavilerde, bireysel ya da kurumsal danışmanlık veriliyor. Senanur Çevik, onkoloji ve hastane mutfağı gibi konularda deneyim kazanmış bir diyetisyendir. Bahçelievler’de uzman diyetisyen arayanlar Senanur Çevik Beslenme Diyet Danışmanlık Merkezi’ni ziyaret edebilir.

 • Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, 54. Cadde, 26/2 Bahçelievler – Ankara
 • Telefon Numarası: 530 129 74 69

9.Diyetisyen Esma Güven

Diyetisyen Esma Güven, ‘Yetişkin bireylerde fonksiyonel besin tüketim durumlarının değerlendirilmesi’ üzerine lisans tezi yazmış, ‘Sağlıklı yeni yağlar’ konusunda seminer vermiştir. Üniversitedeki akademik çalışmaları ve pratik deneyimleri ile Ankara’daki en iyi diyetisyen listesinde yer alacak kadar bilgisi bulunuyor. Yüz yüze diyet programlarında 30 dakikalık görüşmeler ile yağ, kas, sıvı ve iç organ yağlanmasının oranları analiz edilir. Kişiye özel beslenme programları hazırlanıp tüketilen besinlerin kontrolü yapılır. Online diyet programında, haftalık kilo takipleri ile beslenme programı düzenlenir. Tüketilen besinlerin fotoğraf ile takibi yapılır.

 • Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunus Caddesi Kabalak Apartmanı, 87/3, Tunalı – Ankara
 • Telefon Numarası. 506 197 81 70

10.Diyetisyen Zeynep Eda İmamoğlu

Diyetisyen Zeynep Eda İmamoğlu; gebelik-emzirme dönemi, beslenme hastalıkları, onkoloji, bebek beslenmesi, kilo kontrolü, çocuk ve ergenlik dönemi alanlarında danışmanlık hizmeti veriyor. Online ya da yüz yüze programlarından beslenme ve diyetetik alanlarında yararlanabilirsiniz.

 • Adres: Antiçen Mahallesi, Polatlı 2 Caddesi, İdil Sokak, No: 44 Sincan – Ankara
 • Telefon Numarası: 535 469 17 64

11.Uzman Diyetisyen Fazilet Fatmanur Aktepe

Uzman Diyetisyen Fazilet Fatmanur Aktepe; gebelik dönemi, emzikli beslenme, kilo alma, kilo verme, obezite, bebek beslenmesi, yetişkin beslenmesi, çocuk ve ergenlik dönemi alanlarında hizmet veriyor. Obezite cerrahisi diyetisyenliği ve gastroenteroloji diyetisyenliği sertifikaları da bulunuyor. Lokman Hekim Etlik Hastanesi’nde danışmanlık verdiği gibi online hizmet de veriyor. Keçiören diyetisyen sayısı fazla bulunmuyor. Keçiören’de deneyimli ve kaliteli diyetisyen arayanlar Fazilet Fatmanur Aktepe ile görüşebilir.

 • Adres: Etlik Mahallesi General Doktor Tevfik Sağlam Caddesi, No: 119, Lokman Hekim Etlik Hastanesi Keçiören – Ankara
 • Telefon Numarası: 536 944 37 14

12.Aleyna Turgut Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

Diyetisyen Aleyna Turgut eğitim aldığı süre zarfında; devlet hastanelerinde, özel kliniklerde ve özel diyet mutfağında çalıştı. 2022 yılında açılan Aleyna Turgut Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nde özel ve sürdürülebilir haftalık, aylık beslenme programları hazırlıyor. Ankara beslenme uzmanı ve yaşam koçluğu alanlarında da hizmet veriyor.

 • Adres: Bağlıca Mahallesi, Mert Caddesi, 2/9, Bağlıca – Ankara
 • Telefon Numarası: 552 306 06 42

13.Uzman Diyetisyen Büşra Yılmaz

Uzman Diyetisyen Büşra Yılmaz; bağırsak temizliği, tıbbı nebevi beslenmesi, eliminasyon diyeti, insülin ve gribal enfeksiyonlar gibi konularda hizmet veriyor. Çukurambar diyetisyen arayanlar, Haftalık ve aylık besin programı yaşam kalitesini yükseltmek isteyenler Uzman Diyetisyen Büşra Yılmaz ile görüşebilir.

 • Adres: Kızılırmak Mahallesi 1425 Cadde No:31/1 Çukurambar – Ankara
 • Telefon Numarası: 505 228 37 93

14.Ekol Diyet Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Selma Öztürk

Ekol Diyet Beslenme ve Diyet Danışmanlığı, obezite, hastalık durumunda tıbbi beslenme tedavisi, gebelik dönemi, emzirme dönemi, sporcu beslenmesi, eliminasyon diyeti, kan grubu diyetleri ve besin intolerans test diyetleri alanında hizmet veriyor. Diyetisyen Selma Öztürk, yaşam koçluğu eğitimi de veriyor. Selma Öztürk, 16 yıllık klinik tecrübesi ile sağlıklı yaşam sürdürmenizi ve hayat kalitenizi yükseltmeyi amaçlıyor.

 • Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, 294, Sokak, Wings Ankara Plaza, B Blok, No:13, Yenimahalle – Ankara
 • Telefon Numarası: 531 810 25 47

15.Diyetisyen Neva Yeniçeri

Diyetisyen Neva Yeniçeri eğitim yıllarında; ergenlik, çocuk, gebe, toplum, orta ve ileri yaş beslenme konularında Gülhane Araştırma Hastanesi, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Hastanesi ve Ankara Şehir Hastanesi’nde çalıştı. Online ya da yüz yüze beslenme ve diyet danışmanlığı veriyor. Yaşamkent diyetisyen alanında kaliteli hizmet arıyorsanız Neva Yeniçeri ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3149 Sokak No: 3 Yaşamkent – Ankara
 • Telefon Numarası: 501 027 28 29

16.Kübra Kayış Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Diyetisyen Kübra Kayış, spor ve beslenmeyi harmanlayıp sürdürülebilir yaşam tarzını öğretmeyi amaçlıyor. Diyabet, insülin ve obezite gibi hastalıkların tedavi sürecini yardımcı oluyor. Andulasyon terapi ve haftalık diyet programları hazırlıyor. Online ya da yüz yüze görüşme ile hizmet veriyor.

 • Adres: Meşrutiyet Caddesi, Konur Sokak, Özsoy İşhanı, Kat: 6, No: 25/17, Kızılay – Ankara
 • Telefon Numarası: 534 389 15 89

17.Uzman Diyetisyen Nagehan Afşar

Uzman Diyetisyen Nagehan Afşar; Çocuk beslenme, gebelik ve emzikli dönem beslenme, sporcu beslenme danışmanlığı, iştah yönetimi, kilo kontrolü, hastalıklarda beslenme danışmanlığı, karbonhidrat sayımı, tüp mide ameliyatı ve kilo alma konularında hizmet veriyor. Yağ analizi ve kontrolü, kan tetkikleri, vücut kompozisyonu gibi durumlarda kişiye özel beslenme programları yapılıyor. Mesleğinde uzmanlaşmış Çayyolu diyetisyen arayanlar Uzman Diyetisyen Nagehan Afşar ile iletişime geçebilir.

 • Adres: Kızılırmak Mahallesi, 1443. Cadde, 1071 Plaza, B Blok No: 25/95, Çankaya – Ankara
 • Telefon Numarası: 506 715 21 57

18. Uzman Diyetisyen Elif Melek Avcı Dursun

Uzman Diyetisyen Elif Melek Avcı Dursun; sporcu beslenme danışmanlığı, okul öncesi beslenme dönemi, adölesan beslenme, toplu beslenme kilo kontrolü, kilo alma, kilo verme sistemli ve sağlıklı kilo verme gibi konularda sizlere yardımcı oluyor. Etimesgut diyetisyen Elif Melek Avcı Dursun ile görüşmek isterseniz online ya da yüz yüze iletişim kurabilirsiniz.

 • Adres: Bağlıca Mahallesi, Bağlıca Kulvarı, Kartal Apartmanı, No: 2/4 Etimesgut – Ankara
 • Telefon Numarası: (850) 811 83 34

Ankara Diyetisyen Hizmetleri Nelerdir?

 • Bireysel beslenme
 • Online beslenme danışmanlığı
 • Yüz yüze beslenme danışmanlığı
 • Kilo yönetimi ve kilo kontrolü
 • Hamile beslenme
 • Sporcu beslenme
 • Kurumsal beslenme
 • Emzirme ve gebelik beslenmesi
 • Çocuk beslenme
 • Ergen beslenme

Şu koşullara dikkat ederek size hizmet sunmaya çalışırlar:

 • Diyete uygun ürünler geliştirirler.
 • Özellikle kilo kaybı ya da kilo alımına neden olan hastalıklara uygun diyet programı oluştururlar.
 • Toplu ya da bireysel beslenme programları yaparlar.
 • Toplumu bilinçli hale getirmek için seminer verirler.
 • Besin analizi gerçekleştirirler.
 • Yetersiz ya da dengesiz besleneme ile oluşan sağlık sorunlarına karşı önlem alırlar.
 • Kulaktan dolma bilgiler ile topluma etkilemiş yanlı bilgileri tespit edip doğrusunu öğretirler.
 • Mutfak ve yemekhane hizmetlerini en verimli şekilde yürütürler.
 • Sağlıklı beslenme konusunda topluma yardımcı olurlar.
Ankara’daki En İyi Diyetisyenler | Çayyolu,Çukurambar,İncek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir